Meads Cabin

Belangrijkste voorzieningen

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 1-slaapkamer Meads Cabin Charmouth bevindt zich binnen 5 minuten lopen van de Sint-Andreaskerk en is van alle gemakken voorzien, zoals wifi en privé-autoparkeren. Gasten kunnen genieten van wandelen in deze gezellige villa, gelegen binnen 2 km van het Lyme Regis Philpot Museum.

    De Cobb bevindt zich ervandaan, en Guided Fossil Hunting Walks ligt binnen handbereik van dit vakantiehuis. De gesitueerde in Charmouth Meads Cabin biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Lyme Regis Undercliff, op 3 km afstand. Andere toeristische attracties in de omgeving zijn onder andere het Charmouth Beach, gelegen binnen 7 minuten wandelen.

    De 1-badkamer woning beschikt over een badkamer met een apart toilet. Badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Gasten kunnen gebruik maken van een complete keuken met een koelkast. Deze gesitueerde in Charmouth Meads Cabin ligt op 250 meter van The Bank House, dat gerechten uit de Britse keuken aanbiedt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Meads Cabin Charmouth

    De 1-badkamer woning beschikt over een badkamer met een apart toilet. Badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huis "Holiday"

    Grootte: 1 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Meads Cabin Charmouth

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Meads Cabin Charmouth

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van gezellige Meads Cabin?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk het Charmouth Beach bereiken, gelegen op amper 550 meter van gezellige Meads Cabin, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals de Sint-Andreaskerk, gelegen binnen 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken aanwezig in Meads Cabin?
      Ja, een complete keuken, samen met een koelkast, is beschikbaar in Meads Cabin.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Meads Cabin Charmouth